Když ti začne harašit, pomůže ti arašíd :-D PS: potřebuju hlásnout tady mockráát díky! :)

Březen 2007

Blog 27

24. března 2007 v 10:17 | Bagle

Blog 27

Datum založení: ------
Členové: Tola Szlagowska (zpěv, rap)
Alicia Boratyn (zpěv, rap)
O skupině: Skupina Blog 27 je z Varšavy z Polska
Zdůvodnění názvu Blog 27: V té době se jim hodně líbily blogy, takže se v názvu muselo objevit slovo blog:-) a 27 se dá také vysvětlit......obě se narodily 27.11.1992
Zajímavosti: Byly na koncertu s Tokio Hotel. 18. října 2006 však Alicia ohlásila odchod ze skupiny.

Tola Szlagowska

Zpěvačka

Datum narození: 27.11.1992 Místo narození: Varšava, Polsko Znamení: Střelec
Životopis: Tola je členka skupiny BLOG 27, kterou založila se svojí kamarádkou Alou. Celým jménem se jmenuje Tola Klara Szlagowska. 18. října 2006 však Alicia ohlásila odchod ze skupiny.

Narodila se 27.11.1992 stejně jako její kamarádka Ala, se kterou se poznali ve třech letech a založili skupinu. Jelikož její otec je také hudebníkem a má nejen kapelu tak i nahrávací studio, pochází z hudební rodiny Tola společně s Alou nazpívali písničku ,,Uh la la la" která se v Polsku okamžitě vyšvihla na první místa hitparád.Natočili klip a vydali debutové album . O půl roku později dělali předkapelu na tour po Polsku kapele Tokio Hotel.Natočili další klipy - Hey Boy, Wid Out Ya, I Still Don´t Know Ya. Jejich album už vyšlo v Polsku, Německu, Švýcarsku, Francii, ČR, Americe, Austarálii, Ukrajině, Švédsku, Japonsk a Beneluxu. Tola Szlagowska Tola Szlagowska Tola Szlagowska Tola Szlagowska Tola Szlagowska Tola Szlagowska Tola Szlagowska Tola Szlagowska

Alicia Boratyn

Zpěvačka

Datum narození: 27.11.1992 Místo narození: Varšava,Polsko Znamení: Střelec
Životopis: Ala je bývalou členka dívčí kapely BLOG 27 se svojí kamarádkou Tolou.

Celým jménem se jmenuje Alicia Julia Boratyn, ale jméno se jí zkracuje na Ala. Ve třech letech se poznala s Tolou a založili skupinu, kterou pojmenovali Blog 27. Blog protože v době vymýšlení jména často byli na blozích a 27 protože se narodili ve stejný den 27.listopadu.1992. Alicia však 18. října 2006 ohlásila odchod ze skupiny.

Její otec je hudebníkem a tak pochází z hudební rodiny. Spolu se svou skupinou nahrála singl ,,Uh la la la", který se okamžitě vyšvihl na první příčky polských hitparád. O půl roku později jezdila jako předkapela kapely Tokio Hotel na tour po Polsku.Natočili další klipy-Hey Boy,Wid Out Ya,I Still Don´t Know Ya.
Jejich album už vyšlo v Polsku, Německu, Francii, Austrálii, Švýcarsku, ČR, Ukrajině, Švédsku, Japonsku, Americe a Beneluxu.

Ve volném čase ráda tancuje, zpívá, jezdí na koni a čte. Alicia Boratyn
Alicia Boratyn
Alicia BoratynAlicia Boratyn
Alicia Boratyn
Alicia Boratyn
Alicia Boratyn
Alicia Boratyn
Alicia Boratyn
Alicia Boratyn
Alicia Boratyn

zvířátka-vtipné

24. března 2007 v 9:15 | Bagle |  zvířátka
Takže tady je pár obrázků=))
Berete stopaře ?
Berete stopaře?
Slon provazochodec
Že by byli z jednoho vrhu?
že by jsme byli z jednoho vrhu????????

Půvabná kočička
Fešná lama
Opatření proti kuřákům
Milovník ovoce
Netopír bez křídel
Asi jde na rande
Pes pro tenisty
Já se tak stydim
Šnecku, aport !
šnečku aport!
Jí nebo si čistí zuby?
jí nebo si čistí zuby?
Obsluha ve zverimexu
Obsluha ve zverimexu
Vysmátý pštros
usměvavý pštros
Pořádně se podrbat
pořádně se podrbat
Švédská trojka
švédská trojka
Mladý Putin
mladý putin
Chceš hubana?
chceš pusinku
Ten se rád fotí
Najděte psa
Našla se ochrana proti pračí chřipce
ptačí chřipka
Zase deláš hovno
Pepooo, vole, jsi to ty?
Drsňácká ovce
drsná ovce
Králík na divoko
drsnej králík
Tak to je asi všechno tak pápá

Anketa č.4

3. března 2007 v 13:37 | Bagle
A tady dalši anketka.

Anketa č.3

3. března 2007 v 13:36 | Bagle
Tady další anketka.

Anketa č.2

3. března 2007 v 13:36 | Bagle
Tady je další anketka.

Anketa č.1

3. března 2007 v 13:34 | Bagle
Tak tady je první anketa.

Pink

3. března 2007 v 13:33 | Bagle

Pink

Zpěvačka

Datum narození:8.9.1979 Místo narození:Doylestown, Pennsylvania, USA Znamení:
Životopis: Pink se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".

Ve čtrnácti složila svou první píseň. Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.

Jeden pátek se v klubu zastavil obchodní zástupce z MCA Records, který hledal někoho, aby zaplnil místo v nové R&B-kapele. Písně Pink se mu zalíbili a požádal ji, aby se zúčastnila konkursu do skupiny s názvem Basic Instinct. Pink měla však pocit, že do skupiny nezapadá. Basic Instinct byl pro Pink jen přechodná záležitost. Další skupina, kde se Pink objevila, byla Choice. Přesto nedokázala v žádné skupině zapadnout, nejlépe se cítí jako sólová zpěvačka.

Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra.

Její debutové album "Can't Take Me Home" vytvořila na jaře 2000. Hned po uvedení se album stalo velmi oblíbené a získalo si samou chválu. První singl "There You Go", se ihned po uvedení dostal do TOP 40 nejhranějších singlů v USA.

Druhý singl "Most Girls", slavil stejné úspěchy jako jeho předchůdce, jestli ne více.

Její druhé album s názvem "M!ssundaztood" vydala v roce 2001. Odtud pochází velký hit Get the party started, který dostal cenu Grammy.

2004 Pink vydává další album Try this, tohle album se tak neuchytilo, protože je více rockovější, její styl.

Pink si dala delší pauzu a zničeho nic oznámila že se bude vdávat se svým přítelem Careyem Hartem. Seznámila se s ním na motokrosových závodech, pár byl velmi chaotický pořád se rozcházel. Až na jednou Pink požádala Careyho o uko, také na motokrosových závodech, kde s před 5 lety setkali, Hart příjmul, a 7.ledna 2006 se odehrála na kostarické pláži svadba.

Téhož roku neskončila, vydala album I'm not dead odkud pochází singl Stupid girls který uráží všechny namyšlené fifleny typu Paris Hilton, či Jessica Simpson. Od této doby je Pink Paris úhlavní nepřítelnkýní! Velkým hitem to neskončilo, potom následoval neméně úspěšný hit Who knew, či U+Ur Hand. Novinkou z alba je signl Nobody knows. Tento rok Pink vydala také DVD Live in Europe, je to zdokumentované turné po celé Evropě.

Ve zkratce:bratr: Jason
barva očí: modrá
původní barva vlasů: blond
výška: 162 cm
zajímavost: piercing v jazykuOdkazy:www.pinkspage.com