Když ti začne harašit, pomůže ti arašíd :-D PS: potřebuju hlásnout tady mockráát díky! :)

Piráti z Karibiku-Prokletí Černé Perly

20. ledna 2007 v 16:45 | Bagle |  Filmy
Piráti z Karibiku
Prokletí Černé Perly
ObrazekTřpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa (Johnny Depp) nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu (Jonathan Pryce) okouzlující dceru Elizabeth Swann (Keira Knightley). Její kamarád z dětství Will Turner (OrlaObrazekndo Bloom) se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly. V patách je jim Elizabethin snoubenec, sympatický a ctižádostivý Commodore Norrington (Jack Davenport).
Will ale netuší,že je Barbossa i s celou svou pirátskou posádkou poObrazekd vlivem prokletí,které jej odsuzuje k věčnému životu ve světě nemrtvých a každou noc jej proměňuje v živého kostlivce.
Kletbu může zlomit pouze vrácení ukradené části prokletého pokladu na jeho původní místo.vzrušujícímu střetnutí s Barbossou na tajemný ostrov Isla deObrazek Posádky obou lodí se vydávají vstříc Muerta.
Když pak pozvednou své meče k souboji s obávanými piráty Karibiku,je v sázce Jackova pomsta,Černá perla,zapomenutý poklad,zlomení kletby nad Barbossou a jeho posádkou,osud britské námořní flotily a v neposlední řadě také životy našich statečných hrdinů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama